Glöm inte beställa träningskläder i vår webbshop
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Bankeryds Skid o Motionsklubb
Välkommen till

Spelade matcher
MAJ 2024
 
19
08:00
sön
08:00    
Grön, Billingen
 
Grön » 
GES#2 Skövde
  -      
19
08:00
sön
08:00    
Blå, Billingen Friluftsområde Alphyddevägen 1, Skövde
 
Blå » 
GES #2 – Skövde
  -      
19
08:00
sön
08:00    
Röd, Billingen
 
Röd » 
GES#2 Skövde
  -      
19
08:00
sön
08:00    
Svart, Billingen
 
Svart » 
GES#2 Skövde
  -      
19
08:00
sön
08:00    
Orange, Billingen
 
Orange » 
GES #2 Skövde
  -      
APRIL 2024
 
14
08:00
sön
08:00    
Grön, Strutsabacken
 
Grön » 
GES#1 IKHP
  -      
14
08:00
sön
08:00    
Blå, IKHP Huskvarna Norra Klevaliden 13, Strutsabacken
 
Blå » 
GES #1 – Huskvarna
  -      
14
08:00
sön
08:00    
Röd, Strutsabacken
 
Röd » 
GES #1 IKHP
  -      
 
06
13:00
lör
13:00    
A-lag herrar, Hall ej klart
Hovslätts IK - Bankeryds Skid o Motionsklubb Herr A-Lag  -      
03
19:30
ons
19:30    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o Motionsklubb Herr A-Lag - Craftstadens IBK Oskarshamn  -      
01
18:00
mån
18:00    
A-lag herrar, Malmbäck sporthall
Malmbäcks IF - Bankeryds Skid o Motionsklubb Herr A-Lag  -      
MARS 2024
 
28
19:30
tor
19:30    
A-lag herrar, FB-Halleb
 
Aneby - Bankeryds Skid o Motionsklubb Herr A-Lag  -      
26
17:30
tis
17:30    
P12, Fagerhus, Fagerhult
P12 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Bankeryds Skid o MK P12/1
  -      
 
24
15:30
sön
15:30    
P17, Torpshallen
P17 » 
Bankeryds Skid o Motionsklubb - JIK och Mullsjö
  -      
24
12:30
sön
12:30    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o Motionsklubb Herr A-Lag - Hjältevad Mariannelund IS  -      
23
10:30
lör
10:30    
F10-11, Sävsjö Sporthall
F10-11 » 
Sävsjö IBK F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1
3  -  7  
 
17
17:30
sön
17:30    
P08, Jönköpings Idrottshus B-hall
P08 » 
Jönköpings IK P09/1 - Bankeryds SMK P08
11  -  10
17
17:30
sön
17:30    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/2 - Husqvarna IK P10/1
9  -  3  
17
15:30
sön
15:30    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - S/W 2010 IBK F10-11/1
5  -  2  
17
15:30
sön
15:30    
PF15, Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
PF15 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/1 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
17
14:30
sön
14:30    
PF15, Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
PF15 » 
Bankeryds Skid o MK P15 - Värnamo IK P15/2
  -      
17
13:30
sön
13:30    
PF15, Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
PF15 » 
Jönköpings IK P15/1 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
17
13:00
sön
13:00    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Skillingaryds IK  -      
17
11:20
sön
11:20    
P16, Skillingaryds Arena 3-manna
P16 » 
Bankeryds Skid o MK P16 - Skillingaryds IK P16/2
  -      
17
10:40
sön
10:40    
P16, Skillingaryds Arena 3-manna
P16 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P16/1 - Bankeryds Skid o MK P16
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P16, Skillingaryds Arena 3-manna
P16 » 
Bankeryds Skid o MK P16 - Hovslätts IK P16/1
  -      
16
15:30
lör
15:30    
P09, Torpshallen
P09 » 
Bankeryds Skid o MK P09/2 - IBK Husar P08-09
4  -  3  
16
13:00
lör
13:00    
Dam laget, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Skillingaryds IK2  -  2  
16
13:00
lör
13:00    
A-lag herrar, Kallinge Sporthall
KaRo IBF HU - Bankeryds Skid o MK HU8  -  7  
16
11:30
lör
11:30    
P10, Tranås Idrottshall
P10 » 
IBF Tranås P09 - Bankeryds Skid o MK P10/1
1  -  4  
16
10:30
lör
10:30    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/2 - KFUM Jönköping P12/1
  -      
15
19:00
fre
19:00    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Månsarps IBK F11
10  -  3  
14
19:30
tor
19:30    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK HU - Ingelstad IBK HU9  -  6  
 
10
15:45
sön
15:45    
P13, Torpshallen
P13 » 
Ölmstads IS P13 - Bankeryds Skid o MK P13/2
  -      
10
14:45
sön
14:45    
P10, FB-hallen
P10 » 
Aneby SK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2
5  -  7  
10
14:30
sön
14:30    
P09, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
P09 » 
Vetlanda IBF P09 - Bankeryds Skid o MK P09/2
6  -  1  
10
14:00
sön
14:00    
F10-11, Nässjö Sporthall
F10-11 » 
Nässjö IBF F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1
5  -  3  
10
13:45
sön
13:45    
P13, Torpshallen
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/2 - Forserums IF P13
  -      
09
16:30
lör
16:30    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/1 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10
7  -  4  
09
15:30
lör
15:30    
F14-16, Vrigstad Sporthall 3-manna
F14-16 » 
Bankeryds Skid o MK F15 - S/W 2010 IBK F16
  -      
09
15:30
lör
15:30    
P12, Fagerhus, Fagerhult
P12 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2
  -      
09
14:45
lör
14:45    
F14-16, Vrigstad Sporthall 3-manna
F14-16 » 
Hovslätts IK F15 - Bankeryds Skid o MK F15
  -      
09
14:30
lör
14:30    
P08, Torpshallen
P08 » 
Bankeryds SMK P08 - Hestra Skid O SK P08-09
  -      
09
14:00
lör
14:00    
F14-16, Vrigstad Sporthall 3-manna
F14-16 » 
Bankeryds Skid o MK F15 - Husqvarna IK F15/1
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P13, Fagerhus, Fagerhult
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/1 - LEDIG PLATS
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P13, Fagerhus, Fagerhult
P13 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Bankeryds Skid o MK P13/1
  -      
09
10:30
lör
10:30    
F10-11, Skillingaryds Arena
F10-11 » 
Skillingaryds IK F09-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2
1  -  3  
08
20:00
fre
20:00    
A-lag herrar, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Östra SK / JIK - Bankeryds Skid o MK1  -  50
08
19:00
fre
19:00    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/1 - Östra SK Jönköping P12/2
  -      
07
20:00
tor
20:00    
Dam laget, Arenan - Jönköpings Idrottshus
Jönköpings IK B / Hovslätts IK B - Bankeryds Skid o MK4  -  5  
06
20:20
ons
20:20    
P08, Torpshallen
P08 » 
Bankeryds SMK P08 - KFUM Jönköping P07-08/2
9  -  9  
06
19:00
ons
19:00    
F10-11, Töllstorpshallen
F10-11 » 
Gnosjö IBK F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1
5  -  12
 
03
16:30
sön
16:30    
P12, Fagerslätt Idrottshall
P12 » 
Husqvarna IK P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1
  -      
03
16:15
sön
16:15    
P08, Jönköpings Idrottshus B-hall
P08 » 
Hovslätts IK P08-09/2 - Bankeryds SMK P08
5  -  2  
03
15:00
sön
15:00    
P13, Ribbahallen A-hall
P13 » 
Ölmstads IS P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1
  -      
03
14:30
sön
14:30    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Hovslätts IK F10-11
3  -  3  
03
14:00
sön
14:00    
P13, Ribbahallen A-hall
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/1 - Forserums IF P13
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P10, FB-hallen
P10 » 
Aneby SK P08-10 - Bankeryds Skid o MK P10/1
7  -  6  
03
12:00
sön
12:00    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Hovslätts IK B9  -  10
02
16:30
lör
16:30    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/2 - Vetlanda IBF P10
5  -  1  
02
16:00
lör
16:00    
A-lag herrar, Innebandyhallen
FBC Ljungby HU - Bankeryds Skid o MK HU10  -  4  
02
13:30
lör
13:30    
Dam laget, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Westerviks IBK6  -  8  
02
11:30
lör
11:30    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/2 - Värnamo IK P12/1
  -      
01
19:00
fre
19:00    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Hovslätts IK F11
5  -  3  
FEBRUARI 2024
 
25
17:00
sön
17:00    
F10-11, Huskvarna Sporthall A
F10-11 » 
Husqvarna IK F10-11/2 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2
9  -  0  
25
16:00
sön
16:00    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Jönköpings IK Utveckling B9  -  8  
25
14:00
sön
14:00    
PF15, Torpshallen 3-manna
PF15 » 
Östra SK Jönköping P15 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
25
13:00
sön
13:00    
PF15, Torpshallen 3-manna
PF15 » 
Bankeryds Skid o MK P15 - Gnosjö IBK P15
  -      
25
12:00
sön
12:00    
PF15, Torpshallen 3-manna
PF15 » 
Bankeryds Skid o MK P15 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/2
  -      
24
14:50
lör
14:50    
P13, Forserums Sporthall 3-manna
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3
  -      
24
14:00
lör
14:00    
P13, Forserums Sporthall
P13 » 
Forserums IF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/2
  -      
24
12:00
lör
12:00    
Dam laget, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - IBF Tranås2  -  10
24
11:40
lör
11:40    
P16, Forserums Sporthall 3-manna
P16 » 
Skillingaryds IK P16/2 - Bankeryds Skid o MK P16
  -      
24
10:50
lör
10:50    
P16, Forserums Sporthall 3-manna
P16 » 
Bankeryds Skid o MK P16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P16/2
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P16, Forserums Sporthall 3-manna
P16 » 
Forserums IF P16 - Bankeryds Skid o MK P16
  -      
23
19:30
fre
19:30    
F10-11, Hisingstorp Sporthall
F10-11 » 
Jönköpings IK F11/2 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2
4  -  5  
23
19:00
fre
19:00    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK HU - Tenhults IF HU2  -  4  
 
18
16:30
sön
16:30    
F14-16, Torpshallen 3-manna
F14-16 » 
Hovslätts IK F16/1 - Bankeryds Skid o MK F15
  -      
18
15:30
sön
15:30    
F14-16, Torpshallen 3-manna
F14-16 » 
Bankeryds Skid o MK F15 - Hovslätts IK F16/1
  -      
18
14:30
sön
14:30    
F14-16, Torpshallen 3-manna
F14-16 » 
Bankeryds Skid o MK F15 - Husqvarna IK F15/1
  -      
18
12:00
sön
12:00    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2
  -      
18
10:45
sön
10:45    
P10, Norrahammars Sporthall
P10 » 
Månsarps IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2
5  -  4  
17
16:30
lör
16:30    
Dam laget, Huskvarna Sporthall A
Husqvarna IK B - Bankeryds Skid o MK4  -  3  
17
11:00
lör
11:00    
P12, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
P12 » 
Jönköpings IK P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/2
  -      
16
19:00
fre
19:00    
A-lag herrar, Vrigstad Sporthall
S/W 2010 IBK - Bankeryds Skid o MK4  -  5  
16
19:00
fre
19:00    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/1 - Husqvarna IK P09/2
4  -  11
 
11
11:00
sön
11:00    
P09, Värnamo Sporthall
P09 » 
Värnamo IK P09 - Bankeryds Skid o MK P09/2
6  -  2  
10
16:30
lör
16:30    
P16, Torpshallen 3-manna
P16 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P16/2 - Bankeryds Skid o MK P16
  -      
10
15:30
lör
15:30    
P16, Torpshallen 3-manna
P16 » 
Bankeryds Skid o MK P16 - Sävsjö IBK P16/2
  -      
10
14:30
lör
14:30    
P16, Torpshallen 3-manna
P16 » 
Bankeryds Skid o MK P16 - Månsarps IBK P16/3
  -      
10
12:00
lör
12:00    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Månsarps IBK B18  -  2  
09
19:00
fre
19:00    
Dam laget, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Vimmerby IBK1  -  7  
09
18:45
fre
18:45    
P10, KFUM Sporthall, Jönköping
 
P10 » 
KFUM JKPG 10 - Bankeryds Skid o Motionsklubb P10
  -      
 
04
16:45
sön
16:45    
Dam laget, Norrahammars Sporthall
Månsarps IBK - Bankeryds Skid o MK  -      
04
16:15
sön
16:15    
P13, Torpshallen
P13 » 
IBK Husar P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/1
  -      
04
13:45
sön
13:45    
P13, Torpshallen
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/1 - Forserums IF P13
  -      
04
12:45
sön
12:45    
P12, Norrahammars Sporthall
P12 » 
Månsarps IBK P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1
  -      
04
12:00
sön
12:00    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/2 - Värnamo IK P10/1
9  -  2  
04
11:30
sön
11:30    
F14-16, Huskvarna Sporthall A 3-manna
F14-16 » 
Bankeryds Skid o MK F15 - S/W 2010 IBK F16
  -      
04
10:30
sön
10:30    
F14-16, Huskvarna Sporthall A 3-manna
F14-16 » 
Husqvarna IK F15/1 - Bankeryds Skid o MK F15
  -      
04
09:30
sön
09:30    
F14-16, Huskvarna Sporthall A 3-manna
F14-16 » 
Månsarps IBK F15 - Bankeryds Skid o MK F15
  -      
03
18:30
lör
18:30    
P10, Nässjö Sporthall
P10 » 
Nässjö IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/1
2  -  10
03
16:30
lör
16:30    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Vimmerby IBK F10-11
11  -  4  
03
16:00
lör
16:00    
P13, Fagerhus, Fagerhult 3-manna
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4
  -      
03
15:10
lör
15:10    
PF15, Stadsgården, Råslätt 3-manna
PF15 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/1 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
03
15:00
lör
15:00    
P13, Fagerhus, Fagerhult 3-manna
P13 » 
Tenhults IF P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/2
  -      
03
14:30
lör
14:30    
P09, Torpshallen
P09 » 
Bankeryds Skid o MK P09/2 - Husqvarna IK P09 Svart
5  -  4  
03
14:20
lör
14:20    
PF15, Stadsgården, Råslätt 3-manna
PF15 » 
Bankeryds Skid o MK P15 - Gnosjö IBK P15
  -      
03
13:30
lör
13:30    
PF15, Stadsgården, Råslätt 3-manna
PF15 » 
Hovslätts IK P15/1 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
03
12:30
lör
12:30    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/2 - Månsarps IBK P12/1
  -      
02
19:00
fre
19:00    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK HU - KF Ljungby HU12  -  6  
JANUARI 2024
 
28
16:00
sön
16:00    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/1 - KFUM Jönköping P12/2
  -      
28
14:00
sön
14:00    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Jönköpings IK F11/1
1  -  3  
28
14:00
sön
14:00    
P10, Forserums Sporthall
P10 » 
Forserums IF P09-10 - Bankeryds Skid o MK P10/2
  -      
28
12:00
sön
12:00    
A-lag herrar, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping B - Bankeryds Skid o MK7  -  14
28
12:00
sön
12:00    
P08, Torpshallen
P08 » 
Bankeryds SMK P08 - Husqvarna IK P08
11  -  3  
28
10:00
sön
10:00    
P09, Nässjö Sporthall
P09 » 
Nässjö IBF P09 - Bankeryds Skid o MK P09/2
6  -  5  
27
14:30
lör
14:30    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/1 - Jönköpings IK P09/3
0  -  7  
27
13:30
lör
13:30    
F10-11, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
F10-11 » 
Jönköpings IK F10 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1
5  -  6  
27
13:00
lör
13:00    
P12, Tranås Idrottshall
P12 » 
IBF Tranås P12 - Bankeryds Skid o MK P12/2
  -      
27
12:00
lör
12:00    
Dam laget, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Gnosjö IBK2  -  7  
27
11:30
lör
11:30    
F14-16, Tranås Idrottshall 3-manna
F14-16 » 
Sävsjö IBK F16 - Bankeryds Skid o MK F15
  -      
27
10:30
lör
10:30    
F14-16, Tranås Idrottshall 3-manna
F14-16 » 
IBF Tranås F15 - Bankeryds Skid o MK F15
  -      
27
09:30
lör
09:30    
F14-16, Tranås Idrottshall 3-manna
F14-16 » 
Bankeryds Skid o MK F15 - S/W 2010 IBK F16
  -      
23
19:30
tis
19:30    
A-lag herrar, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Jönköpings IK Utveckling B - Bankeryds Skid o MK5  -  6  
 
21
16:30
sön
16:30    
Dam laget, Nässjö Sporthall
Nässjö IBF - Bankeryds Skid o MK5  -  0  
21
15:30
sön
15:30    
P08, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
P08 » 
Jönköpings IK Utveckling P08/2 - Bankeryds SMK P08
8  -  4  
21
10:00
sön
10:00    
P10, Habo Sporthall C-hall
P10 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Bankeryds Skid o MK P10/1
5  -  1  
21
09:30
sön
09:30    
P12, Stadsgården, Råslätt
P12 » 
Hovslätts IK P11-12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/2
  -      
20
18:00
lör
18:00    
P09, Torpshallen
P09 » 
Bankeryds Skid o MK P09/2 - Gränna AIS/Husqvarna IK P09
1  -  2  
20
16:00
lör
16:00    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/2 - Hovslätts IK P10
1  -  7  
20
14:30
lör
14:30    
P16, Sävsjö Sporthall 3-manna
P16 » 
Aneby SK P16 - Bankeryds Skid o MK P16
  -      
20
14:00
lör
14:00    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11
8  -  4  
20
14:00
lör
14:00    
P13, Fagerhus, Fagerhult
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3
  -      
20
13:40
lör
13:40    
P16, Sävsjö Sporthall 3-manna
P16 » 
Bankeryds Skid o MK P16 - Hovslätts IK P16/2
  -      
20
13:00
lör
13:00    
P13, Fagerhus, Fagerhult
P13 » 
Sävsjö IBK P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1
  -      
20
12:50
lör
12:50    
P16, Sävsjö Sporthall 3-manna
P16 » 
Sävsjö IBK P16/2 - Bankeryds Skid o MK P16
  -      
20
12:00
lör
12:00    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11
8  -  1  
20
11:30
lör
11:30    
PF15, Töllstorpshallen 3-manna
PF15 » 
Bankeryds Skid o MK P15 - Jönköpings IK P15/1
  -      
20
10:45
lör
10:45    
PF15, Töllstorpshallen 3-manna
PF15 » 
Gnosjö IBK P15 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
20
10:00
lör
10:00    
PF15, Töllstorpshallen 3-manna
PF15 » 
Barnarps IF P15 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
19
19:45
fre
19:45    
A-lag herrar, Alvesta Sporthall
Alvesta IBK HU - Bankeryds Skid o MK HU  -      
 
14
16:30
sön
16:30    
Dam laget, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Westbo IBK3  -  10
14
14:45
sön
14:45    
P13, Torpshallen
P13 » 
Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - Bankeryds Skid o MK P13/2
  -      
14
12:30
sön
12:30    
P10, Bodafors Sporthall
P10 » 
Bodafors IBS P09-11 - Bankeryds Skid o MK P10/2
8  -  14
14
12:15
sön
12:15    
P13, Torpshallen
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/2 - Ölmstads IS P13
  -      
14
10:30
sön
10:30    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/2 - Östra SK Jönköping P12/1
  -      
13
18:30
lör
18:30    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK HU - Älmhults IBK HU9  -  6  
13
16:30
lör
16:30    
P08, Nässjö Sporthall
P08 » 
Nässjö IBF P07-08 - Bankeryds SMK P08
  -      
13
16:30
lör
16:30    
P09, Torpshallen
P09 » 
Bankeryds Skid o MK P09/2 - KFUM Jönköping P09-10
11  -  7  
13
15:30
lör
15:30    
P13, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/1 - Husqvarna IK P13/2
  -      
13
14:45
lör
14:45    
F10-11, Fagerslätt Idrottshall
F10-11 » 
Husqvarna IK F12/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2
3  -  4  
13
14:30
lör
14:30    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Sävsjö IBK F10-11
5  -  4  
13
14:00
lör
14:00    
P13, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
P13 » 
Vetlanda IBF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1
  -      
13
12:30
lör
12:30    
PF14, Torpshallen 3-manna
PF14 » 
Nässjö IBF P14 - Bankeryds Skid o MK P14/2
  -      
13
11:30
lör
11:30    
PF14, Torpshallen 3-manna
PF14 » 
Bankeryds Skid o MK P14/2 - Jönköpings IK P14/2
  -      
13
10:30
lör
10:30    
PF14, Torpshallen 3-manna
PF14 » 
Bankeryds Skid o MK P14/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3
  -      
12
19:30
fre
19:30    
A-lag herrar, Hestra Sporthall
Hestra Skid O SK - Bankeryds Skid o MK7  -  11
12
19:00
fre
19:00    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/1 - Jönköpings IK P10/2
1  -  8  
12
19:00
fre
19:00    
P12, Ribbahallen A-hall
P12 » 
Gränna AIS P12 - Bankeryds Skid o MK P12/1
  -      
DECEMBER 2023
 
19
20:00
tis
20:00    
Dam laget, Skillingaryds Arena
Skillingaryds IK - Bankeryds Skid o MK3  -  5  
 
17
16:00
sön
16:00    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/2 - Sävsjö IBK P10
5  -  3  
17
14:00
sön
14:00    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/1 - Jönköpings IK P12/3
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P08, Torpshallen
P08 » 
Bankeryds SMK P08 - Månsarps IBK P08-09
8  -  4  
17
09:30
sön
09:30    
F10-11, Fagerslätt Idrottshall
F10-11 » 
Husqvarna IK F10-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1
8  -  3  
17
09:30
sön
09:30    
P09, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
P09 » 
Jönköpings IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P09/2
6  -  6  
16
14:30
lör
14:30    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Husqvarna IK F10-11/1
2  -  0  
16
12:00
lör
12:00    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK HU - KaRo IBF HU7  -  7  
16
11:45
lör
11:45    
P13, Hofgårdshallen
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P10, KFUM Sporthall, Jönköping
P10 » 
KFUM Jönköping P10 - Bankeryds Skid o MK P10/1
5  -  3  
16
10:30
lör
10:30    
P13, Hofgårdshallen
P13 » 
Sävsjö IBK P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1
  -      
15
19:00
fre
19:00    
A-lag herrar, Skillingaryds Arena
Skillingaryds IK - Bankeryds Skid o MK  -      
 
10
14:30
sön
14:30    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - Östra SK / JIK39  -  2  
10
13:00
sön
13:00    
P09, Prästängshallen
P09 » 
IBK Husar P08-09 - Bankeryds Skid o MK P09/2
2  -  3  
10
12:45
sön
12:45    
F10-11, Norrahammars Sporthall
F10-11 » 
Månsarps IBK F11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2
3  -  14
10
12:00
sön
12:00    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3
  -      
10
11:15
sön
11:15    
P10, Fagerslätt Idrottshall
P10 » 
Husqvarna IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2
12  -  3  
10
10:30
sön
10:30    
P13, Prästängshallen
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/2 - Ölmstads IS P13
  -      
10
09:30
sön
09:30    
P13, Prästängshallen
P13 » 
IBK Husar P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/2
  -      
09
16:30
lör
16:30    
A-lag herrar, Ingelstads Sporthall
Ingelstad IBK HU - Bankeryds Skid o MK HU5  -  9  
09
14:30
lör
14:30    
P08, Torpshallen
P08 » 
Bankeryds SMK P08 - Jönköpings IK P09/1
7  -  6  
09
12:00
lör
12:00    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/1 - IBF Tranås P09
10  -  4  
09
11:15
lör
11:15    
F10-11, Vrigstad Sporthall
F10-11 » 
S/W 2010 IBK F10-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1
4  -  2  
09
09:00
lör
09:00    
P12, KFUM Sporthall, Jönköping
P12 » 
KFUM Jönköping P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2
  -      
 
03
19:00
sön
19:00    
A-lag herrar, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK HU - FBC Ljungby HU13  -  9  
03
16:30
sön
16:30    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Skillingaryds IK F09-11
5  -  1  
03
14:30
sön
14:30    
P09, Torpshallen
P09 » 
Bankeryds Skid o MK P09/2 - Vetlanda IBF P09
4  -  4  
03
14:30
sön
14:30    
P16, Norrahammars Sporthall 3-manna
P16 » 
Bankeryds Skid o MK P16 - Månsarps IBK P16/2
  -      
03
13:45
sön
13:45    
P16, Norrahammars Sporthall 3-manna
P16 » 
Aneby SK P16 - Bankeryds Skid o MK P16
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P16, Norrahammars Sporthall 3-manna
P16 » 
Bankeryds Skid o MK P16 - Malmbäcks IF P16/1
  -      
03
12:30
sön
12:30    
F10-11, Torpshallen
F10-11 » 
Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Nässjö IBF F10-11
4  -  2  
03
12:00
sön
12:00    
P10, Furulundshallen
P10 » 
Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Bankeryds Skid o MK P10/1
8  -  5  
03
12:00
sön
12:00    
PF15, Tenhults Sporthall 3-manna
PF15 » 
Bankeryds Skid o MK P15 - Barnarps IF P15
  -      
03
11:00
sön
11:00    
PF15, Tenhults Sporthall 3-manna
PF15 » 
Husqvarna IK P15/1 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
03
10:15
sön
10:15    
PF15, Tenhults Sporthall 3-manna
PF15 » 
Tenhults IF P15 - Bankeryds Skid o MK P15
  -      
02
16:30
lör
16:30    
P10, Torpshallen
P10 » 
Bankeryds Skid o MK P10/2 - Aneby SK P10
7  -  4  
02
14:45
lör
14:45    
P13, Torpshallen
P13 » 
Forserums IF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1
  -      
02
13:30
lör
13:30    
P12, Kålgårdshallen
P12 » 
Östra SK Jönköping P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1
  -      
02
12:15
lör
12:15    
P13, Torpshallen
P13 » 
Bankeryds Skid o MK P13/1 - Vetlanda IBF P13
  -      
02
10:30
lör
10:30    
P12, Torpshallen
P12 » 
Bankeryds Skid o MK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1
  -